W sierpniu 2010 roku Karen Angle zmieniła nazwę swojego konta na Twitterze na Karen Jarrett. Nieprzypadkowo - właśnie powiedziała "tak" założycielowi TNA. Zaczęli się spotykać na jesieni 2008 roku, ale nikt nie jest w stanie powiedzieć, czy było to już po rozwodzie Karen z Kurtem.
Lipiec 2009 roku. Do studia programu radiowego Bubby dodzwania się mężczyzna, który przedstawia się jako "James z Orlando". Mówi zmienionym głosem, żeby nikt go nie rozpoznał. James pracuje bowiem w TNA.
James: Wiem, że ty i Kurt jesteście dobrymi przyjaciółmi. Karen Angle nie jest tym, kim myślisz.
Bubba: Moment, Karen Angle jest także moją dobrą przyjaciółką. Co z nią nie tak?
James: Jest inną osobą niż myślisz. Nie wnikam w szczegóły, ale obecnie wraz z dziećmi mieszka u Jeffa Jarretta. Dixie jest wściekła.
Początkowo Bubba przyjmował te rewelacje z pobłażaniem, ale z każdą sekundą jego głos stawał się coraz bardziej niepewny. Natychmiast podjął próbę skontaktowania się z Anglem w celu potwierdzenia tej informacji, lecz ten nie odebrał telefonu. "Jeśli to prawda, to jak to do cholery możliwe, że Kurt współpracuje z Jarrettem?" - zastanawiał się gospodarz wrestlingowej audycji.
Drogi obu wrestlerów krzyżowały się przecież od dziesięciu miesięcy: bezpośrednio walczyli ze sobą na Bound For Glory i Genesis, pośrednio na Lockdown (walka drużynowa), Sacrifice (four way) oraz Slammiversary (King of the Mountain). Nawet, gdy nie stawali naprzeciwko siebie, miało to związek z ich feudem: na Final Resolution Angle musiał pokonać Rhino, by dostać od Jarretta rewanż za porażkę na BFG, zaś na Destination X Jarrett sędziował walkę Kurta ze Stingiem, której stawką był tytuł mistrza świata TNA.
O licznych starciach na Impact! nawet nie wspominam.
Właśnie z tego powodu, że Angle miał program z Jarrettem, niektórzy podejrzewali, że cała akcja z telefonem do Bubby została wymyślona w kuluarach TNA, aby wzbudzić dodatkowe zainteresowanie fanów. Słowem: że był to work. Nie była to jednak prawda.
W tym samym tygodniu, w którym James z Orlando zdetonował bombę, ogłaszając publicznie, że Karen i Double J są parą, zwołano zebranie pracowników TNA, podczas którego poinformowano, że Jarrett postanowił wziąć trochę wolnego "z powodów osobistych". Mówiło się, że odszedł na czas walki Karen o prawa do opieki nad dziećmi: sześcioletnią Kyrą i dwuletnim Kodym. Ojcem dzieci był oczywiście Kurt.
Była też inna wersja: że odesłanie Jarretta do domu było osobistą decyzją Dixie Carter. Szybko jednak uznano ją za mniej prawdopodobną. James w rozmowie z Bubbą przekonywał jednak: "Nie wiem, jak długo jeszcze Jeff Jarrett ma zamiar pobyć w TNA. Dixie jest wściekła. Mówi, że wykupi Jarretta [posiadał 29 proc. udziałów TNA - przyp.] albo nawet wyrzuci go z pracy".
Źródła związane z TNA twierdzą, że gdy tylko rozpętała się walka o dzieci, Angle przestał tolerować Jarretta. Potwierdzają to zresztą słowa samego zainteresowanego: "Swego czasu prosiłem nawet o zwolnienie. Wybór był prosty: albo ja, albo on. Zdecydowano się wtedy zrezygnować z Jeffa i postawić na mnie". Ponadto Angle miał zagrozić, że nie przedłuży kontraktu, jeśli Double J nie zostanie odsunięty od creative teamu.
Swój cel osiągnął: nawet po powrocie do TNA Jarrett pozostał za burtą creative teamu. W czerwcu 2010 roku powiedział: "W sprawach kreatywnych nie mam żadnej władzy. Wreszcie mogę odetchnąć, to było bardzo czasochłonne i wyniszczające zajęcie". Czy była to samodzielna decyzja Jarretta, czy raczej wymusił ją Angle? Tego nie wiadomo. Nie wiadomo także, ile było prawdy w plotkach, że latem 2009 roku Kurt chciał zająć miejsce Jarretta w creative teamie.
Sensacyjność informacji Jamesa z Orlando polegała nie na tym, że wyszło na jaw, iż Karen ma romans z gwiazdą TNA. Fani dowiedzieli się o tym już kilka miesięcy wcześniej w programie Howarda Sterna, i to z ust samego Kurta. Angle odmówił jednak podania nazwiska kochanka swojej byłej żony, co otworzyło pole do domysłów. Nikt chyba jednak nie przypuszczał, że chodzi o wrestlera, z którym wówczas prowadził feud. Ujawnienie tego faktu wywołało burzę w TNA - niektórzy zaczęli polowanie na Jamesa, co było o tyle trudne, że mógł nim być każdy, wszakże James to wcale nie musiało być prawdziwe imię.
"Trudno powiedzieć, czy romans zaczął się, kiedy Karen była z Kurtem, czy to doprowadziło do rozwodu itd." - oświadczył James w programie Bubby. Nie było to jednak najlepsze miejsce na takie słowa: środowiskowa plotka głosiła bowiem, że jednym z powodów, dla których Angle zdecydował się na rozwód, było to, że nakrył Karen, gdy ta uprawiała seks przez telefon ze współpracownikiem Bubby - Spiceboyem.
Kurt powiedział Sternowi, że po rozwodzie Karen została milionerką. Wyznał, że wprowadzenie jej w świat wrestlingu było błędem, ponieważ zaczęła znikać na całe noce, a potem tłumaczyła, że spędzała ten czas z przyjaciółmi w hotelowym lobby. Tymczasem miała "się puszczać" (dokładnie takie słowa padły) w ramach zemsty na Kurcie, który - jak sam przyznał - zdradził Karen kilkakrotnie, gdy byli w separacji. "Karen nie była najlepszą kochanką, jaką miałem" - rzucił, dolewając oliwy do ognia.
Para rozwiodła się w październiku 2008 roku. Karen zaczęła spotykać się z Jarrettem, a Kurt z TNA knockout - Rhaką Khan. "Myślę, że płynie we mnie trochę czarnej krwi" - żartował, mówiąc o swojej fascynacji czarnoskórymi kobietami. Związek z Rhaką był jednak trudny: w sierpniu 2009 roku oskarżyła Angle'a o stosowanie przemocy. "Zrobiła to, bo chciała ślubu, a ja nie. Spotykaliśmy się przez dziewięć czy dziesięć miesięcy, ale z dziesięć razy z nią zrywałem. Prosiłem, by wyprowadziła się z mojego domu pięćdziesiąt czy sześćdziesiąt razy" - relacjonował Kurt.
W kwietniu 2010 roku Karen pochwaliła się, że ona i Jeff Jarrett są narzeczeństwem. Dwa tygodnie później brytyjski tabloid "The Sun" napisał, że zaręczył się również Kurt. Jego wybranką została 24-letnia modelka Giovanna Yannotti. Oboje poznali się na planie filmu "End Game", w którym wrestler grał jedną z głównych ról.
Dziś Angle mówi: "Jeff jest jednym z najlepszych wrestlerów TNA, ale nie będę kłamał, że się przyjaźnimy. Czas jednak leczy rany i odkąd Jeff wrócił, nasze stosunki są poprawne".
"Moje stosunki z Kurtem są dobre. Jednak to prywatna sprawa i nie będę o niej rozmawiał" - ucina Jarrett.
Angle-Jarrett. Widziane zza kulis.
Komentarze (10)
Skomentuj stronęCytat:
Dzieki za artykuł, trochę ciekawiła mnie ta relacja na linii Angle-Jerrett. Teraz już wiem więcej ;)
Naprawdę ciekawy artykuł wiele się z niego dowiedziałem no i ciekawe czy Jarretowi ta Karen też ucieka na noc? Ogólnie to po przeczytaniu tego artykułu uważam,że Kurt użył dobrych słów o niej.
sorry kurwa, ale w jakim sensie dobrych ? Szczerych, trafnych ? Powiedział przed milionami widzów, że jego żona, matka jego dzieci była dziwką. Co w tym dobrego ?
Może byłą dobrą dziwką ?:D
Euz, prosty tekst a mnie rozpie*dolił ! :lol:
Co do artykułu, to ciekawy ;) Powiem szczerze, że nie wiedział sam nie których rzeczy które były tutaj ukazane :) A nowa wiedza się przydaje :)
Bo to zła kobieta była xD
Bardzo fajnie się czytało.
Dobra robota
9+/10
Kurt ma szczęście - zamienił starą puszczalską na młodą, śliczną modeleczkę :)
Cytat: Euz
Nie była. Przecież Kurt powiedział, że miewał lepsze kochanki :twisted:
Cytat: luki
Angle nakrył Karen, gdy ta uprawiała seks przez telefon ze współpracownikiem Bubby
Jak mam to rozumieć? :twisted:
A tak, że Karen lubi rękodzielnictwo, zwłaszcza z komórką w drugiej ręce :twisted:
A tak na serio - bardzo dobre podsumowanie Six. Fajnie, że zebrałeś to wszystko do kupy. Ładnie pokazuje to jakimi profesjonalistami są Jarrett i Angle, że nadal potrafią ze sobą współpracować, a już tym bardziej w angle'u, którego motorem jest prawdziwa, mało komfortowa sytuacja jaka między nimi zaszła.
Dzięki za komentarze, Panowie.
Rzadko wykorzystuje się cały materiał, który zgromadziło się podczas pisania, bo wtedy artykuł byłby jedną niekończącą się dygresją. Ponieważ jednak słuszne emocje wywołała tu wypowiedź o "puszczaniu się", warto napisać, że w tym samym wywiadzie Kurt nazwał Karen jest świetną matką. Czyli dziwka, ale dzieci kocha ponad wszystko ;).
Cytat: -Raven-
A wiesz, co było inspiracją? Przeczytałem wywiad z Anglem, całkiem świeży, bo sprzed niespełna dwóch tygodni, którego nikt nie przetłumaczył na Attitude. Właśnie w tym wywiadzie padają słowa, które wykorzystałem jako puentę: że stosunki z Jarrettem są poprawne. Uznałem, że fajnie by o tym napisać, bo z jednej strony temat na czasie, a z drugiej niektórzy już zastanawiają się, jak Angle znosi ten cały storyline i czy przypadkiem nie zamierza zrobić Jarrettowi krzywdy ;). Poszperałem w internecie i okazało się, że materiał jest dość interesujący: telefon do Bubby, grożenie odejściem, publiczne pranie brudów itd.
Swoją drogą, pewnie już nie pamiętacie, ale na pierwszym Impact! po BFG 2008 Angle straszył Jarretta, że przejmie jego federację i rodzinę. Ciekawe, czy wiedział już wtedy, że spotyka się on z jego byłą żoną, a jeśli tak, to czy wzmianki o córkach Jarretta, które "tęsknią za mamą" (tak, wiem, że żona Jeffa zmarła na raka) nie miały drugiego dna.