Attitude Mówi #129 - RoH, WWE, TN... Nie, głównie Ring of Honor

N!KO
Newsów: 260



Godzina 18.00 zaczynamy kolejne Attitude Mówi Live, czyli jedyną "pogadankę" o wrestlingu, której warto słuchać - True Story!
Omówimy ten tydzień, a działo się sporo. Dostaliśmy dwie duże gale od RoH i PWG, były powroty w TNA i zmiany mistrzów w III lidze WWE.
Przy ostatnim Raporcie Miesiąca, napisałem, że będzie nas trzech. Wszyscy odczytali to jako standardowe trio, a pojawił się ktoś nowy. Teraz również napiszę, że będzie nas trzech - przynajmniej przez jeden, konkretny segment - ale nie kryje, że chodzi tu o kogoś, kto nigdy nie gościł w AM. Zorientowani w tym całym Polskim, internetowo-wrestlingowym "bagnie", w którym siedzimy, mogą być nieco zaskoczeni, ale na pewno nie będą zawiedzeni.


Link do filmu


Facebook Attitude Mówi
Facebook AttitudePL
YouTube AttitudePolska

dodane przez N!KO w dniu: 12-05-2013 10:39:53

Komentarze

Komentarze z forum (21)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=asZZo69bUAo[/youtube]

napisane przez Schoop w dniu : 12-05-2013

Znowu 2 godziny? W tym czasie się mieścił cały miesiąc, a teraz ledwo starcza na tydzień? :???:

napisane przez aRo w dniu : 12-05-2013


Cytat: aRo

Znowu 2 godziny? W tym czasie się mieścił cały miesiąc, a teraz ledwo starcza na tydzień?


Sporo zajęło to RoH. Wycisnęliśmy z tego chyba wszystkie soki. Padały pomysły na rozegranie storyline'u ze SCUM, jak i ocenialiśmy ewentualne drogi, jakimi mogą kroczyć tamtejsze historie. Pomógł w tym KL, który siedzi chyba najgłębiej w tym temacie - i cóż, że jest "od tych drugich" :wink:
Jeśli doliczyć do tego WWE - w którym działo się sporo - TNA - gdzie do obgadania było jeszcze więcej - PWG z ich All Star Weekendem, a nawet bonus w postaci forumowej historii z zaplecza - N!KO na WrestleFans - to tak się kończy. Ba, nawet Vercyn do nas zadzwonił :wink:

napisane przez N!KO w dniu : 12-05-2013

Generalnie nie przeszkadzało mi jakoś bardzo to że audycja trwała 2 godziny, skoro było z kim pogadać o RoH to czemu nie, trzeba mieć szeroki światopogląd. KL niezłą drogę zaliczył, ze starego recapera Dabju przez admina "tego drugiego forum" do experta w dziedzinie "Honoru". W temacie Border Wars kilka ciekawych zdań powiedział, po RoH, zmienił się w trochę w K-troLa, ale ja jakoś odbierałem to na wesoło.

Z perspektywy czasu, podobała mi się "napinka" na PWG. Wielce się otwieramy na scene niezależną, a tu jebut, nie wiem czy 10 minut było o fedzie z Californi (PPV często nie wydają, więc mądrzej byłoby zostawić to na następne nagranie/ wprowadźcie zasadę 1 PPV na Weekly). Z drugiej strony podcasty również uczą się na błędach więc nie ścierałbym się o to jakoś bardzo.

Generalnie było dobrze, a i Vercyn się odnalazł, normalnie żyć nie umierać.

napisane przez Jack Doomsday w dniu : 12-05-2013


Cytat: Jack Doomsday

Wielce się otwieramy na scene niezależną, a tu jebut, nie wiem czy 10 minut było o fedzie z Californi (PPV często nie wydają, więc mądrzej byłoby zostawić to na następne nagranie/ wprowadźcie zasadę 1 PPV na Weekly).


Jeszcze im to pewnie wynagrodzimy. Powodem takiego skracania, był czas jaki poświęciliśmy RoH. Dobrze, że nie potraktowaliśmy PWG, jak WWE Tonsów i Scholarsów na WM :wink:

napisane przez N!KO w dniu : 12-05-2013

I tak wszyscy czekali jak N!ko powie o tym niedoszłym transferze, to było dla mnie bardziej ekscytujące niż odejście Fergusona z Man U. Może pomyslicie kiedys żeby zrobić jakis odcinek razem z WF, albo zaprosić kogoś od nich do was, bo unifikacja tych programów na dłuższą metę by się nie sprawdziła, dlatego że musiałyby to być odcinki po 3h, żeby każdy mógł zabłysnąć, zresztą dziś mieliśmy próbkę tego bo Schoop niestety nie istniał został przytłoczony wami, a jak coś chciał powiedzieć to nie dochodził do słowa.

napisane przez Matt w dniu : 12-05-2013

Mnie pasował pomysł z KL'em przy okazji ROH. Właściwy człowiek na właściwym miejscu.
#WWETuWszystkoJestMożliwe
#N!KUSIEK

napisane przez Max w dniu : 12-05-2013

Mnie osobiście KL wkurzał, z tym RoH wszędzie. A reszta sux - i chuy. Przedewszystkim przez to że był najgłośniej ze wszystkich. I gdy chciałem usłyszeć co Niko bądź Schoop miał do powiedzienia - np. że brakuje main eventerów - krzyk że zabiorą z RoH. Spoko.

Where is rudy?

Anyway... Fajnie posłuchać o samym RoH - bo to chyba jedyna federacja której nie potrafię oglądać. PWG oglądam z przyjemności.

napisane przez Klotek w dniu : 12-05-2013

A wiesz że się zastanawiam czy nie było by lepiej ich zostawić na nastepny tydzień? Zamiast przymuszać się do obejrzenia ich ASW, spokojnie poczekać tydzień, zostawić ich na początek kolejnego odcinka. Wrażenia może nie będą najświeższe, ale nie zginą w tłumie (na dobrą sprawę nie mam bladego pojęcia o czym dokładniej, o PWG, mówiliście, a oglądałem live).

Myslę że 1 PPV na tygodniówkę wystarczy, z drugiej strony, racja, i tak im to jeszcze wynagrodzicie

napisane przez Jack Doomsday w dniu : 12-05-2013


Cytat: Matt

I tak wszyscy czekali jak N!ko powie o tym niedoszłym transferze, to było dla mnie bardziej ekscytujące niż odejście Fergusona z Man U. Może pomyslicie kiedys żeby zrobić jakis odcinek razem z WF, albo zaprosić kogoś od nich do was, bo unifikacja tych programów na dłuższą metę by się nie sprawdziła, dlatego że musiałyby to być odcinki po 3h, żeby każdy mógł zabłysnąć, zresztą dziś mieliśmy próbkę tego bo Schoop niestety nie istniał został przytłoczony wami, a jak coś chciał powiedzieć to nie dochodził do słowa.


Tam w sumie nie ma żadnej wielkiej historii. Chciałbym, żeby była, ale tam po prostu doszło do tego, że potrzebowałem zmiany. Były trzy opcje: zostać tu, iść tam, odejść.
Jeśli chodzi o jakieś łączone odcinki, to jest to wątpliwe. Nawet tego dzisiejszego, nie traktuje w tych kategoriach. Nie patrzyłem na to, kto, gdzie posiada konto. Potrzebowałem kogoś do rozmowy o Ring of Honor, a KL był pierwszym, który przyszedł na myśl.


Cytat: Klotek
Where is rudy?


Nie ogląda obecnie wrestlingu - True Story!

napisane przez N!KO w dniu : 12-05-2013

Przed programem powinniście się chyba dogadać z KL-em, że gdy tylko temat ROH zejdzie z tapety, podziękujecie mu za występ i będziecie jechać przez mainstream we dwóch :wink: Żeby nie było - gość jak najbardziej trafiony. Tym bardziej, że jest związany z innym forum, więc był to świetny przykład na to, że możliwa jest współpraca ponad szyldami. No ale zgadzam się z tymi, których denerwowało to powtarzane przy każdej okazji "w mainstreamie nie ma o czym rozmawiać". I teraz uwaga: nie chodzi o samą opinię, bo przecież można mówić, że mainstrem to nuda, podobnie jak można mówić, że wszyscy polscy fani ROH zmieściliby się w jednym Daewoo Tico. Po prostu było tego za dużo i po piątym razie przestało to być szpilką i stało się sucharem (rozumiem, że KL mógł być znudzony tą częścią programu, dlatego też nie powinien brać w niej udziału). Mimo wszystko program na plus i czekam na kolejnych gości z tej czy z tamtej strony.

napisane przez SixKiller w dniu : 12-05-2013


Cytat: SixKiller

Przed programem powinniście się chyba dogadać z KL-em, że gdy tylko temat ROH zejdzie z tapety, podziękujecie mu za występ i będziecie jechać przez mainstream we dwóch


Generalnie, taki był plan. Dlatego zaczęliśmy od RoH. Tylko sam wiesz, że jeszcze tą naszą live-ową platformę poznajemy. Pojawiła się obawa, że gdy jeden z trójki to grono opuści, to kamery pozostałych staną bez ruchu - czego mieliśmy przykład po nagraniu naszego Raportu. Wybraliśmy wersje mniej ryzykowną.


Cytat: SixKiller
I teraz uwaga: nie chodzi o samą opinię, bo przecież można mówić, że mainstrem to nuda, podobnie jak można mówić, że wszyscy polscy fani ROH zmieściliby się w jednym Daewoo Tico.


#TicoOfHonor? :lol:

napisane przez N!KO w dniu : 12-05-2013

Ej no, ja mam Tico Deawoo i je sobie cenię !

Czy KL będzie przy okazji obgadania kolejnego ROH iPPV ?
Czy za tydzień trzecim gościem będzie Vercyn gadający z telefonu Schoopa ?

napisane przez Max w dniu : 12-05-2013


Cytat: Max

Czy KL będzie przy okazji obgadania kolejnego ROH iPPV ?

Czy za tydzień trzecim gościem będzie Vercyn gadający z telefonu Schoopa ?


Zbyt dalekie wybieganie w przyszłość. Dyplomatyczna odpowiedz - ... "Tu wszystko jest mozliwe" :smile:

napisane przez N!KO w dniu : 13-05-2013

Mam nadzieję, że pan KL to czyta i weźmie sobie do serca uwagi o tym, jak bardzo przesadził z wyśmiewaniem mainstreamu i gloryfikacją (nie znam lepszego słowa o 7.50 w poniedziałek) ROH. Jego wiedza była jednak bezcenna, chociaż zarazem spowodowała, że Schoop nie istniał w dyskusji na temat tej federacji.

Dostałem odcinek o takiej długości, jaką chciałem. Za tydzień - ze względu na zapowiedź Extreme Rules - spodziewam się czegoś podobnego.

napisane przez Bullinho w dniu : 13-05-2013

Zastanawiam się że skoro już mamy to ROH, to czy nie byłoby korzystniej gdyby osobny odcinek był na ROH, w którym wypowiadaliby się KL i N!KO (wkrótce user WF :>), bo widać że jeden i drugi może toczyć ciekawą dyskusję na więcej niż 5 minut.
Wiem oczywiście, że tak się pewnie nie stanie, ale samo w sobie nie jest głupie ;)

napisane przez Max w dniu : 13-05-2013

dobrze N!co mówi, że trzeba się rozwijać. Tu osiągnął wszystko. Jest jak Cena w WWE - na szczycie a potem długo,długo, długo, długo, długo, długo nic (i kurczak :-))
Przejście/zmiana/współpraca, może dała by szanse na zmianę "czerstwiaków" komentujących wrestling w TV.
N!co komentujący na Eurosporcie i na Extreme - było by ciekawe :)

napisane przez Big Bossman w dniu : 13-05-2013

Wszyscy o tej "konkurencji", a ja widzę że chłopaki po prostu chcą zrobić jak najlepszą audycję stąd naturalne że biorą KLa, który wiedzę o ROH ma niepodważalnie bardzo dużą, więc czy to tak ważne gdzie się udziela? Ważne że ma wiedzę potrzebną do dobrego poziomu audycji.

Generalnie ciekawa audycja i wybór gościa jak najbardziej dobry, bo dał odpowiedni poziom i jak widać zainteresowanie ;)

Pozdrówka
Sabinq

napisane przez Piotr "Sabinq" Gilewski w dniu : 13-05-2013

Odcinek dobry : bo w zasadzie nie da się zrobić złego odcinka, jeśli się na luzie gada o wrestlingu i bez spiny.
KL dobrze pogadał o ROH i fajnie tonował N!KO w tej tematyce ,ale po za tym był irytujący i nie mam pojęcie czemu jego osoba nie zniknęła z tej audycji zaraz po rozpoczęciu dyskusji o PWG - bo w reszcie video jedyne na co sobie mógł pozwolić to teksty : że w ROH by to nie przeszło, przeszło albo było inaczej itd.
Po za tym nie rozumiem czemu zamykacie się w tak małym gronie w AM - gdzie tydzień temu to już w ogóle była przesada. Żle się słucha 2h audycji gdzie N!KO robi wykład a Schoop tylko potwierdza i sypie tekstami : "Masz racje", "faktycznie", "dobrze to wykombinowałeś..."

Tęsknie za Raportem Miesiąca i 5 osób - burzą mózgów !

napisane przez PH93 w dniu : 13-05-2013

Jak zawsze ciekawie, a scenariusz stworzony przez Niko odnośnie S.C.U.M pierwsza klasa. Fanatyczne podejście KT było troche wkurzające ale rozumiem ze taka miała być konwencja ;p Jestem wielkim fanem i ciesze sie ze od niedawna Attitude mówi co tydzień.Za świetny pomysł uważam Draft i mam prośbę/pomysł w podobnej konwencji na następny odcinek, jak wiadomo imperium Vince'a ostatnio dokonuje niesamowitych transferów wiec pomyślałem, że może tak moglibyście poświęcić trochę czasu w przyszły odcinku i zrobić listę zawodników (powiedzmy top ten) , tych którzy obecnie znajdują się poza WWE a waszym zdaniem powinni walczyć dla największej organizacji świata w głównym rosterze, jestem bardzo ciekawy waszych typów , może niektóre z nich okażą się prorocze.

napisane przez AttitudeMowiFann w dniu : 15-05-2013

Fajny odcinek, dużo było o ROH, które często jest pomijane. KL gratuluję debiutu. Jak dla mnie długość odcinka nie ma znaczenia skoro jest o czym gadać. W końcu ma to być dyskusja a nie wypunktowanie ważniejszych wydarzeń.

napisane przez B-Side w dniu : 15-05-2013

Reklama

Partnerzy

plagiat

Czat

Kontakt

Poznaj redakcje portalu.

Napisz do nas: redakcja@wrestling.pl

Reklamy