Brock Lesnar wraca do UFC!
Brock Lesnar powróci do MMA na gali UFC 200, gdzie to wystąpi w walce poprzedzającej główne wydarzenie wieczoru. Informację tą potwierdziło WWE, które jednocześnie zapowiedziało Brocka Lesnara na sierpniowe SummerSlam.
.@BrockLesnar to compete at #UFC200 prior to return at major @WWE event. https://t.co/PiPwNzYhFM pic.twitter.com/LlZNBVRWME
— WWE (@WWE) 5 czerwca 2016
- Bray Wyatt sugeruje powrót na RAW 13 czerwca, Współpraca Bookera T i Tommy'ego Dreamera
- AJ Styles vs. John Cena na Money in the Bank PPV, WWE odnosi się do śmierci legendy boksu
Komentarze z forum (10)
Skomentuj newsaLesnar wraca do UFC zanim CM Punk miał tam pierwszą walkę. Nie jestem zaskoczony.
Ciekawa sytuacja. Dla mnie to wymiana - UFC dostaje Brocka, a daje Rondę na WM33.
Lesnar mógłby wziąć Heymana ze sobą do UFC, który wygłosił by odpowiednie promo :twisted: Mówiąc już poważnie powrót Lesnara to świetna informacja dla fanów MMA, ale i fanów wrestlingu, bo to zawsze coś ciekawego nawet jeśli ktoś stroni od mieszanych sztuk walki.
Cytat: Arkao
Pewnie właśnie o to chodzi.
W sumie ciekawa sprawa. Zobaczymy jak Brock wypadnie. Oby tylko się nie okazało, że znów spodoba mu się oktagon i przy pierwszej okazji nie odleci do UFC
Nie dało się bardziej upiększyć karty UFC 200. Jakby mi powiedzieli, że mam dać 200zł za takie PPV, to bym wyjął bez żadnego zastanowienia.
Cytat: maly619
Cytat: Arkao
Pewnie właśnie o to chodzi.
W sumie ciekawa sprawa. Zobaczymy jak Brock wypadnie. Oby tylko się nie okazało, że znów spodoba mu się oktagon i przy pierwszej okazji nie odleci do UFC
Przecież z tego co pamiętam rok temu Brock podpisał kilkuletni kontrakt z Dablju, więc jak ma "odlecić"? ;)
Cytat: Giero

Cytat: K-Pel
Cytat: Giero
Obrazek
Akurat Ryback odchodzi, więc nikt już nie zabierze komuś dziesięciu lat życia :P
Nie ma szans, że WWE zrobiło taki zapis w kontrakcie. Wychodzi więc na to, że jest jakiś "deal" na lini UFC - WWE. Zabrzmi to śmiesznie, ale może po walce na największym PPV UFC ktoś "zaatakuje" Brocka (chodż ciężko w MMA przewidzieć czy Lesnar będzie zdolny do zrobienia jakiegoś segmentu po walce bo może np. zostać znokautowany). Z jednej strony to mi się nie podoba bo przemawia przeze mnie etnocentryzm - LESNAR JEST NASZ!... Ale z drugiej strony WWE może się promować na UFC 200.
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=ARpUmJuHl8c[/youtube]
Wrzucam punkt widzenia Chaela S. - wg niego i jego insiderskich informacji dot. kontraktów Brocka, Dana urządził ten motyw bez potrzeby dzwonienia do Winca. Nie znam prawdy ale ten powrót potrafi podjarać człowieka
Komentarze