Evan Bourne gotowy na powrót do ringu. Nowy wrestler w rozwojówce
Absencja Summer Rae u boku Fandango na ostatnim RAW, nie została jeszcze wyjaśniona. Sama zainteresowana potwierdziła, że będzie towarzyszyła tancerzowi na tapingach SmackDown, więc wielbiciele jej urody mogą spać spokojnie.
Fani Evana Bourne'a mogą wybudzić się z zimowego snu, i wypatrywać swojego idola w telewizji. Wrestler jest już gotowy do powrotu na ring, a samo WWE czeka na odpowiedni moment.
Podopieczny Taza, Smith James, podpisał kontrakt rozwojowy z WWE. Za dwa miesiące skończy swoją przygodę ze sceną niezależna i dołączy do imperium. Poniżej zdjęcie zawodnika:
Wszystko wskazuje na to, że Chris Jericho powróci w roli gospodarza, drugiego sezonu Robot Combat League. Turniej walczących - sterowanych przez ludzi - maszyn, osiągnął najwyraźniej przyzwoite wyniki, a sam Y2J został doceniony przez fanów.
Kiedy RAW zeszło z anteny, John Cena i Team Hell No wygrali przez DQ z The Shield, po tym jak jeden z członków stajni uderzył przeciwnika krzesłem. Po walce dostaliśmy, standardową już, serię finisherów.
Tommy Dreamer /with Terry Funk vs. Lance Storm, The Young Bucks vs. Paul London & Brian Kendrick i John Morrison vs. 2 Cold Scorpio, to walki zapowiedziane na najbliższy event federacji House of Hardcore, który odbędzie się 22 czerwca w Philadelphii.
WWE kontynuuje Fandango-ofensywę, w swoim sklepie:
- Brothers of Destruction vs The Shield? Pochlebne recenzje Cesaro!
- Polish Xtreme Wrestling w Dzień Dobry TVN
Komentarze z forum (3)
Skomentuj newsaSam jestem ciekawy dlaczego Summer Rae nie mogła wystąpić na RAW skoro na kolejnym już ma się pojawić. Niby mała roszada w sumie nic nie znaczącej tancerce wchodzącej z Fandango a przejmuję się nią niż nim samym.
Mam nadzieje, że Bourne po powrocie dostanie push.Myślę, że mógłby sięgnąć nawet po IC title od Barretta, który i tak ni go nie promuje ni nie wygłasza prom.
Propo Smith Jamesa przez chwile myślałem, że to Schoop :lol:
- niech się określą z tą Summy. Ma jedna zaletę, że jest wrestlerką, ale obawiam się, że w przeciwieństwie do obecnej partnerki, będzie zabierała tancerzowi spotlight. Zresztą, minął już miesiąc od pamiętnego RAW i moje emocje co do Fandango (i jego theme ) już opadły na bardzo niski poziom.
- powrót Evana mnie nie jara. Wróci, to OK, zaakceptuję jakikolwiek stan rzeczy.
- nie oglądał show z Jericho, no ale wolałbym go częściej oglądać w ringu, aniżeli w takich produkcjach.
- zakończenie RAW już niemal tradycyjne, nie ma do czego się odnosić.
Poza tym Summer ssie jako tancerka, jest mega sztywna (porównajcie sobie jak tańczy ona, a jak 'poniedziałkowa dziewczyna') i osobiście uważam, że taniec przy Curtisie nijak nie pomoże jej w dalszej karierze i może warto się jednak zastanowić nad wstrzymaniem jej debiutu w ringu - a jeśli - to bez udziału w storylinie Fandango.
Komentarze