OVW, FCW, rating RAW, CM Punk, No Mercy, Edge wraca na ring, WrestleReality...
PWInsider poinformowało, że John Laurinaitis był obecny w byłem federacji rozwojowej WWE - Ohio Valley Wrestling, w celu ewentualnego zatrudnienia nowych młodych zawodników.
Pomimo zapowiedzi, obecna federacja rozwojowa WWE - Florida Championship Wrestling, nie ma jeszcze podpisanego kontraktu z żadną stacją telewizyjną, która wyeminuje ich tygodniowe show.
Rating RAW z podzieniałku wyniósł 3.1, co jest dużą poprawą w porównaniu do zeszłego tygodnia, kiedy to gala osiągnęła najniższy rating od lat - 2.6
WWE chce, aby CM Punk pokręcił się w najbliższym czasie w Tag Teamie. CM zacznie feud o Tag Team titles, po tym, jak obecni mistrzowie Rhodes i Dibiase, wraz z Randy Ortonem, zaatakowali go przez main eventem na Unforgiven, powodując utrate pasa przez zawodnika. Prawdopodobnym partnerem CM Punka może być Kofi Kingston. Cały proces oznacza jedynie odsunięcie Punka od Main Eventów.
27 września w Monachium odbędzie się Hose Show grupy SmackDown/ECW.
Na gale No Mercy zapowiedziana została oficjalnie walka The Undertaker vs. The Big Show. Oto, jak się prezentuje karta z potwierdzonymi pojedynkami;
World Heavyweight Championship - Ladder Match
- Chris Jericho (c) vs. Shawn Michaels.
WWE Championship Match
- Triple H (c) vs. Jeff Hardy.
ECW Championship Match
- Matt Hardy (c) vs. Mark Henry.
#1 Contendership Match for World Heavyweight Title
- Batista vs. JBL.
- The Undertaker vs. The Big Show.
- Kane vs. Rey Mysterio.
WWE Women's Championship Match
- Beth Phoenix (c) vs. Candice Michelle.
The Undertaker vs. The Big Show
W ciągu kilku najbliższych tygodni na ring powinien wrócić Edge. Creative Team trzymał gwiazdę z dala od telewizji, aby lepiej sprzedać jego kontuzję, której nabawił się w walce z Undertakerem na SummerSlam. Edge prawdopodnie zakończył swój program z Undertakerem, nie wiadomo jeszcze jednak kto będzie jego najbliższym przeciwnikiem.
WrestleReality jest w trakcie podpisywania największej walki w hostorii federacji. Organizacja chce zorganizować walkę byłego mistrza świata, powracającego na ring sida Viciousa, z jednym z największych zawodników występujących w WWE - Big Daddy V (Mabel, Viscera). Walka jest planowana na 25 października.
- BOLA '08 (PWG); Cage of Death X, Decision (CZW); Chikara vs. BJW; Chikara w Niemczech
- Eric Bishoff, Ron Killings, RAW, Eugene, SD.
Komentarze z forum (4)
Skomentuj newsaWreszcie coś o Big Daddym :)
dziwi mnie ze po trialowym czempionacie, gdy CM Punk zostal ladnie wypromowany, spycha sie go teraz do dywizji tag Teamów. CM byl coraz realniejszy jako mistrz, ale chyba mial slabsza pozycje przetargową niz Jericho. Wystarczy posluchac owacji publiki gdy rozbrzmiewa jego muza na wejscie. To jeden z wiekszych popów. teraz niestety zacznie on zanikac.
Kofi & Punk?? Podoba mi się...tylko najpierw niech te pasy zdobędą.
Kofi Kingston i Cm punk jako tag team ? Bylbym za . Obu bardzo lubię , pozatym niedawno stracili swe pasy . Owszem moze i pas World tag team champions nie ma aż takiej wartości jak WHC ale zawsze lepsze coś niż nic .
Komentarze