Popularny theme song powróci w NXT? Kolejna zmiana w rosterach?
Drew McIntyre bardzo nalega, by podczas gali NXT TakeOver: Brooklyn III powrócił jego stary theme song, "The Broken Dreams". Jak wiadomo, tego dnia Szkot pierwszy raz w karierze otrzyma szansę na zdobycie mistrzostwa NXT.
Oficjele planują, by byłe gwiazdy NXT, które opuściły już złoty roster, ale nie ma dla nich wielkich planów, mogły na pewien okres czasu powrócić do NXT. Przykładami takich osób mogą być m.in. Enzo Amore, Luke Harper i Bo Dallas. W rozwojówce mogliby oni grać role main eventerów oraz promować młodsze gwiazdy.
Mimo że Chris Jericho powrócił do WWE na ostatnim SmackDown, prawdopodobnie nie będzie się on pojawiał tak często, jak jeszcze kilka miesięcy temu. Lider zespołu Fozzy może nawet opuścić galę SummerSlam i dlatego właśnie on został odliczony w walce wieczoru ostatniego odcinka SD.
Wygląda na to, że po SummerSlam zobaczymy kolejny SuperStar Shake-up. Nie wiadomo jednak, czy będzie on tak duży, jak ten po WrestleManii. Być może wtedy zostaną wprowadzone plany na zmianę rosteru przez Romana Reignsa i AJ Stylesa.
W raporcie finansowym WWE za ostatni kwartał poinformowano, że WWE Network posiada już 1.6 mln abonentów. Programy WWE pierwszy raz w historii są nadawane do 50 krajów świata live.
John Cena vs Batista z SummerSlam 2008:
- Baron Corbin mistrzem już na SummerSlam? Darren Young, Sanity
- Great Khali i Shane McMahon na SummerSlam? Angle będzie współpracował z JJ
Komentarze