Potwierdzone nieobecności gwiazd na WM 36, nowa walka w karcie
Roman Reigns na Instagramie skomentował ostatnio plotki odnośnie do jego absencji na WrestleManii 36. "The Big Dog" przyznał, iż rzeczywiście wolał nie ryzykować zdrowiem i wycofał się z nagrań. Wyśmiał osoby, które nazywają go teraz tchórzem, a wcześniej nie chciały go oglądać. Ale jednocześnie przeprosił swoich fanów i zapowiedział, że wróci dodatkowo zmotywowany na ring.
Potwierdziły się również doniesienia mediów ws. nieobecności Andrade na WrestleManii 36. Podczas Raw ogłoszono, że WWE United States Championa zastąpi Austin Theory. Ten wraz z Angelem Garzą zawalczą ze Street Profits o WWE Raw Tag Team Championship.
Z kolei Nikki Cross i Alexa Bliss dostaną szansę na zostanie mistrzyniami tag team. Na WrestleManii 36 zawalczą z Asuką i Kairi Sane.
- Nowy pas w AEW, kolejny stream Jericho, książka Rossa
- AEW tłumaczy segment Hardy'ego i Jericho, Brodie Lee o debiucie, Cody
Komentarze z forum (1)
Skomentuj newsaTeż bym się śmiał Roman gdyby nie zamienił stryjek siekierki na kijek... bo Twoim zastępstwem jest słaby Daun Strowman, a Ty jesteś minimalnie lepszy od niego w ringu..
Szczerze mogli wpierdolić już tego Riddle'a, bo jest storyline, a WM i tak już kupe warta albo "rewanż" z Dolphem, tyle że Zyga ma już niezły feud tylko, że źle poprowadzony..
Komentarze