Sutek Kelly Kelly (naprawdę!), Yokozuna w HoF 2012, Ratingi w dół, Ryder "kontuzjowany"
Yokozuna (a właściwie Rodney Agatupu Anoa'i) ma być kolejnym wrestlerem po Edge’u, Four Horsemen i Milu Mascarasie, który znajdzie się w Hall of Fame 2012. To - jak na razie - niepotwierdzona informacja. Yoko był dwukrotnie mistrzem WWE i dwukrotnie mistrzem tag teamów. W 1993 roku wygrał też Royal Rumble. Zmarł w 2000 roku.
Ratingi programów WWE nie nastrajają optymistycznie. RAW Supershow z 9 stycznia osiągnął rating 2.9 z 4,008,000 widzów. To spadek w porównaniu do ostatniego tygodnia, w którym show osiągnęło rating na poziomie 3.1 z 4,438,000 widzów. Pierwsza godzina ostatniego RAW osiągnęła rating 2.96, a druga 2.77 – ze stratą 176,000 oglądających.
Podobał się wam debiut Brodusa Claya na ostatnim RAW w nowym gimmicku? Bo oficjelom WWE tak. Byli bardzo zadowoleni z występu „Funkasaurusa”.
Kolejną rzeczą, która bardzo ucieszyła załogę WWE podczas wspomnianego show był moment, w którym ogłoszono, że Edge znajdzie się HoF.
Oficjalna strona WWE podała, że Zack Ryder jest poważnie kontuzjowany w rękę po tym jak został zaatakowany przez Kane’a na poniedziałkowym RAW. W artykule możemy wyczytać, że w związku z urazem nie będzie bronić w przyszłym tygodniu pasa United States. Oczywiście „kontuzja” Zacka to element storyline’u.
Rehabilitacja Randy’ego Ortona przebiega pomyślnie. Dzisiaj wraz z rodziną udał się na wakacje na Bahamy. Takiemu to dobrze…
"Creative Has Nothing For You" z Coltem Cabaną:
Wrestler FCW Calvin Raines zadebiutował podczas niedzielnego SmackDown live event w Baton Rouge w Luizjanie. Przeciwnikami Rainesa i Drew McIntyre’a w tag team matchu byli Ezekiel Jackson i Trent Barreta.
Goldust napisał na Twitterze, że poważnie rozważa pojedynek ze swoim przyrodnim bratem Cody’m Rhodesem na WrestleManii 28.
To nie żart! Na tym zdjęciu widać sutek Kelly Kelly:
- Attitude Mówi #71 - C-O-N...spiracy
- TNA w Nowej Zelandii, Powrót Hogana, Abyss, Kurt Angle, Velvet Sky, Brooke Adams
Komentarze z forum (22)
Skomentuj newsaKelly jest zajebista kocham ją
"Sutek Kelly Kelly"
TO chyba znak czasu, że merytoryczna zawartość news'a schodzi na dalszy plan :P
Push dla kelly kelly na proszę.Kelly kelly za Cm punka
A tak wogóle to chyba nie specjalnie cieszy mnie powrót do zdrowie Ortona
" Sutek Kelly Kelly " główną częścią newsa .
Brodus w tym gimnicku bardzo mi się podoba !
Nie wiem czemu ludzie czepiają się do gimmicku Claya. Owszem, byłem zdziwiony i zszokowany, bo spodziewałem się kolejnego nudnego monester heela... a tu piżg, coś naprawdę odmiennego. Nie jest to bynajmniej "dziecinne" i Ci którzy tak bardzo zalegali o powrót Attitude Ery - proszę bardzo, macie jeden z nich, bo takie gimmicki były normalne 10~ lat temu (The Godfather na przykład)
Mnie Clay podoba się bardzo i chętnie będę go oglądać.
Koniec ery PG :P
Co to będzie w kolejnym newsie Ghostwriter?
Cytat: Jeffrey Nero
Ratingi muszą iść w górę. W kolejnym newsie będzie najprawdziwsza cipka, a później jakieś wyuzdane porno. :twisted:
Cytat: Icon
A sutek Kelly Kelly jest niemerytoryczny? :sad:
Kurde... nikt nie komentuje faktu, że Yoko ma znaleźć się w HoF. :D
Ghostwriter, żona wie jakie newsy robisz? :twisted:
Cytat: pablo modjo
Tzn. jakie? :roll:
Ona na tym zdjęciu się uśmiecha, czy co?
Cytat: Adrian!
Ona na tym zdjęciu się uśmiecha, czy co?
Nie, martwi się że kolejna porcja hejtów pod newsami attitude nadchodzi.
Yoko w HoF? Cool!
Ghost wie, jak nabić oglądalność newsa. :D Sutek całkiem całkiem, mogła by pozować do jakiejś gazetki.. :3 Dobra, idę czytać resztę newsa.
chyba raczej brodawka sutkowa bo sutek to inaczej cała pierś ;p jak dla mnie ona jest straszna, w ogóle nie zgadzam się, że "plastic is fanastic". Fajnie, że Kane po powrocie odgrywa taką rolę. Przeciąganie Ceny na złą stronę może być kluczowe w kontekście walki na WM.
Cytat: Ghostwriter
Bo Yoko nie każdy zna a sutka Kelly każdy by chciał poznać :)
Ciało ma świetne, ale z twarzy... fujj. Wygląda jak 50 latka po botoksie :/
Ok, to teraz czas na więcej. My chcemy więcej!
Cytat: JSH
Toś chłopie dojebał... a ilu masz teraz monster heelów? całego jednego? I to świeżego Kane'a - no kurwa naprawdę dużo. Zaraz wyskoczysz, że Henry - ale on już cipkuje, a poza tym kiedy był prawdziwym monster heelem to naprawdę był nudny? nie sądze :roll:
Dobrze, że Yokozuna znajdzie się w Hall of Fame, jego czasów oczywiście nie pamiętam, bo byłem wtedy niemowlakiem, widziałem jednak parę walk, słyszałem także dużo pozytywnych opinii o tym wrestlerze. Ciekawe, czy w najbliższych latach zostanie wprowadzony Randy Savage, bo na pewno na to zasługuje.
Co do Kelly Kelly, to nie przepadam ani za nią jako zawodniczką, ani za jej urodą, jednak taki dodatek do paczki newsów zawsze jest ciekawy i mile widziany :-)
A to niesforny sutek :P Hihi, się ukrył za włosami :)
Nie ma to jak nabić ratingi Ghostwriter :twisted: Generalnie nie widać nadziei na poprawę ratingów RAW w najbliższym czasie, ciekawe jak wypadnie road to wrestlemania, powinno być regularnie 3.3-3.6, ale czy będzie? Eh, ciekawe jak rozwiążą to story z Ryderem, bo osobiście nie jestem przekonany, by włączać Zacka do feudu Jaśka z Kanem, ale cóż, ciekawe ile nie będzie US Champa, pewnie wróci w main evencie royal rumble. Raines, hm... Widać, że się zabrali za testy zawodników z rozwojówki, ale mnie obecnie Calvin nie przekonywał i jest przynajmniej 10 kandydatów z FCW, którzy bardziej zasługują na to od niego. Ciekawi mnie, czy dablju rozważa pojedynek Rhodesów, bo to że bracia chcą, to wiemy :)
Mówi się że męski instrument żyje własnym życiem i nie słucha właściciela. Bzdura, mój już zaczął coś kombinować, ale mówię "LEŻEĆ, to tylko Kelly nie ma się czym podniecać" A on posłusznie down periscope. A teraz na serio. To tylko Kelly, nie ma się czym podniecać.
Ktoś napisał komentarz w stylu "ona się na tym zdjęciu uśmiecha?" No chyba raczej, widzisz, żeby była smutna? Btw mój kolega z tego nie wyrobił ;D
Kelly Kelly <3
Komentarze