Kontrowersyjna końcówka gali Super ShowDown (Spoilery)
W piątkowy wieczór w Jeddah odbyła się gala Super ShowDown. Był to trzeci event WWE w Arabii Saudyjskiej w ramach współpracy organizacji z Saudi General Sports Authority. Przez całe show gwiazdy musiały zmagać się z wysoką temperaturą, sięgającą ponad 30 stopni. Wyniki można przeczytać w dziale raporty.
Przedstawiciele Arabii Saudyjskiej ostatecznie nie zezwolili na pojedynek Alexy Bliss z Natalyą. Byłaby to pierwsza walka kobiet w tym kraju. Mocno o to starał się Triple H, ale jego prośbę odrzucono. Jest jednak możliwość, że do walki kobiet w Arabii dojdzie w listopadzie.
Do sporych kontrowersji doszło w trakcie walki wieczoru. W pewnym momencie Goldberg za mocno uderzył o hak od narożnika, co spowodowało mocne krwawienie i zamroczenie u niego. Nie dość, że pojedynek został sporo skrócony, to część akcji była zbotchowana. Najpierw Goldberg nie najlepiej wykonał Jackhammera. Potem Undertaker wyraźnie miał problemy z wykonaniem Tombstone Piledrivera, więc zakończył walkę Chokeslamem. Po pojedynku wyraźnie było widać niezadowolenie na twarzy Undertakera. Co więcej - niektóre źródła podają o sprzeczce po gali obydwóch zawodników na zapleczu. Goldberg krótko skomentował walkę na Twitterze.
Knocked myself out and thought I could finish.... love my fans.....but let u down. Everyone else that found “pleasure” ..... hope ur happy
— Bill Goldberg (@Goldberg) 7 czerwca 2019
- Niezadowolenie rosteru po Super ShowDown
- Nowa strategia WWE, były Cruiserweight Champion wrócił do IW
Komentarze